Karte memorie CF Fujifilm 4GB

Shëno vlerësimin tënd

Karte memorie CF Fujifilm 4GB

Karte memorie CF Fujifilm 4GB

 • 1 vit garanci
 • Garanci ne cilesi
 • Nderrim Direkt

Add to wishlist

Karte memorie CF Fujifilm 4GB Shiko te zmadhuar

FJ0047

1 890 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Karte memorie CF Fujifilm 4GB 

Karte memorje CF me kapacitet 4 GB

Eshte ideale per ata qe perdorin telefonin sepse ka shpejtesi te madhe transmetimi informacioni dhe pershtatet me aparatet fotografike te cilet kane porte hyrese CF dhe te gjitha pajisjet e tjera

Me nje shpejtesi te larte shkrimi dhe leximi 

Ka pershtates per CF

 • Specifikimet
 • Marka: Fujifilm
 • Garancia: 1 vit
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Nderrim Direkt: Nderrim Direkt
 • Kapaciteti: 4 GB
 • Lloji i kartes: Karte CF
 • Tipi i Kartes: Karte CF