Micro SDHC Apacer Class4 16GB

Add to wishlist

Micro SDHC Apacer Class4 16GB Shiko te zmadhuar

5328

1 290 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Micro SDHC Apacer Class4 16GB

Karte Memorje Micro SDHC klasi 4 me kapacitet 16GB

Eshte ideale per ata qe perdorin telefonin sepse ka shpejtesi te madhe transferimi informacioni dhe pershtatet me aparate fotografike te cilet kane porte hyrese micro SDHC dhe te gjitha pajisjet e tjera

Ka shpejtesi leximi prej 5 mb/s dhe shkrimi 8 mb/s

Nuk ka adaptor te perfshire ne paketim.