Mini mouse Wireless Acme MW05

Shëno vlerësimin tënd

Mini mouse Wireless Acme MW05

Mini mouse Wireless Acme MW05

  • 2 vjet garanci
  • Produkt Ekskluziv
Cmim i reduktuar!

Add to wishlist

Mini mouse Wireless Acme MW05 Shiko te zmadhuar

AC0011

1 530 Lekë

1 700 Lekë

-10%

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mini mouse Wireless Acme MW05

Mouse me USB nga Acme

Ka forme te pershtatshme per shume perdorime gjate dites

Punon me wireless me bateri AAA dhe ka tre butona standarte te mouseve

  • Specifikimet
  • Garancia: 2 vjet
  • Produkt Eskluziv: Produkt Ekskluziv
  • Lidhja me pajisjen: Lidhje Wireless