Mouse Acme Optical MS11W

  • 1 vit garanci
  • Servis i Garantuar

Add to wishlist

Mouse Acme Optical MS11W Shiko te zmadhuar

3828

990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mouse Acme Optical MS11W

Mouse me lidhje USB

Ka forme te pershtatshme per shume perdorime gjate dites

Punon me fishe dhe ka tre butona standarte te mouseve

  • Specifikimet
  • Marka: Acme
  • Garancia: 1 vit
  • Servis i Garantuar: Servis i Garantuar
  • Lidhja me pajisjen: Lidhje me fishe USB
  • DPI: 1000