Mouse IT‐OP77 iNTEX USB

Shëno vlerësimin tënd

Mouse IT‐OP77 iNTEX USB

Mouse IT‐OP77 iNTEX USB

  • Garanci ne cilesi
Cmim i reduktuar!

Add to wishlist

Mouse IT‐OP77 iNTEX USB Shiko te zmadhuar

EA0088

621 Lekë

690 Lekë

-10%

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mouse IT‐OP77 iNTEX USB 

Mous me lazer.

Mouse qe ofron teknologjine me sensor optik, qe ben te mundur qe mouse te levize edhe ne siperfaqe te lemuara pa mbledhur pluhur.

Interface USB.

Funksoin zoom, dhe lehteson perdorimin e ashensorit ne kopmiuterin tuaj.

800DPI

Optikal.

Kabulli 1.5 metra

Pershtatet me cdo sistem operimi.

Produkt origjinal.

  • Specifikimet
  • Marka: Intex
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Lidhja e Mousit: Wireless
  • DPI: ≤ 800