Mouse OMEGA OM-06V Optical

  • 6 muaj garanci

790 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mouse OMEGA OM-06V Optical

Mouse Omega me fishe USB

Ka forme shume komode per cdo dore.

Punon me fishe 1,25 m

Rezolucion 800 dpi

Ka 3 butona plus scrolling.

 

  • Specifikimet
  • Marka: Omega
  • Garancia: 6 muaj
  • DPI: ≤ 800

Pershtatja e produktit

Pasi ta ruani produktin e pershtatur, kujtohuni ta shtoni ne shporten tuaj.

loader

* fusha te detyrueshme