Mouse Omega + Tapet Gel Pad

Shëno vlerësimin tënd

Mouse Omega + Tapet Gel Pad

Mouse Omega + Tapet Gel Pad

Cmim i reduktuar!

Add to wishlist

Mouse Omega + Tapet Gel Pad Shiko te zmadhuar

ALB0579

1 341 Lekë

1 490 Lekë

-10%

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mouse Omega + Tapet Gel Pad

Mouse optik Omega 1000 dbi

Lidhje USB me gjatesi 125 cm

Tapet komod per doren me perberje xheli