Mouse Wireless ACME Peanut

  • 1 vit garanci
  • Servis i Garantuar
  • Produkt Ekskluziv

2877

1 500 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mouse Wireless Peanut

Mouse me lidhje USB dhe Wireless

Eshte frymezuar nga kikiriku dhe me formen e tij eshte njesoj i pershtatshem si per perdoruesit me doren e majte ashtu edhe me te djathten. 

Mund te karikohet nepermjet fishit USB me te cilen edhe punon si nje mouse normal dhe me pas me nje karikim te vetem te mbaje mbi nje muaj bateria

Wireless qe kam deri ne 10 metra larg, gjithashtu fishin e ka te futur ne brendesi te tij ne nje menyre shume inteligjente

Eskluzivisht dhe me nje cmim fantastik vetem tek Dyqan Taxi

Permasa:  9.6 x 6.3 x 3.3 cm

  • Specifikimet
  • Garancia: 1 vit
  • Servis i Garantuar: Servis i Garantuar
  • Produkt Eskluziv: Produkt Ekskluziv
  • Lidhja me pajisjen: Lidhje Wireless dhe mouse i rikarikueshem

Pershtatja e produktit

Pasi ta ruani produktin e pershtatur, kujtohuni ta shtoni ne shporten tuaj.

loader

* fusha te detyrueshme