Mouse Wireless Eclipse 1000dpi Manhattan

Add to wishlist

Mouse Wireless Eclipse 1000dpi Manhattan Shiko te zmadhuar

1030

3 890 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mouse Wireless Eclipse 1000dpi Manhattan

Mouse me USB nga Manhattan

Ka forme te pershtatshme per shume perdorime gjate dites

Punon me bateri Lion te rikarikueshme dhe ka tre butona standarte te mouseve