Tapet per Mouse Omega Gel MousePad

Shëno vlerësimin tënd

Tapet per Mouse Omega Gel MousePad

Tapet per Mouse Omega Gel MousePad

  • Garanci ne cilesi

ALB1116

790 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Tapet per mouse i rehatshem dhe shume praktik.

Me jastek per te mbeshtetur kycin e dores ne menyre qe mos ju lodhet dora edhe nese perdorni mousin per ore te tera

  • Specifikimet
  • Marka: Omega
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi