Tastiere OMEGA OK-235B Black Slim

Shëno vlerësimin tënd

Tastiere OMEGA OK-235B Black Slim

Tastiere OMEGA OK-235B Black Slim

Add to wishlist

Tastiere OMEGA OK-235B Black Slim Shiko te zmadhuar

ALB0334

1 690 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Tastiere OMEGA OK-235B Black Slim

Tastiere me lidhje USB OMEGA

Dizajn stil Apple.

Ka forme te holle me butona te ulet. 

Gjuha Anglisht.

Kapese tek pjesa e pasme qe mundesosjne ngritjen ne kend.

Zhurme minimale teksa shtypni ne tastiere.

Lidhje USB me kompjuterin.