Stabilizator Automatik Intex 2000VA

Shëno vlerësimin tënd

Stabilizator Automatik Intex 2000VA

Stabilizator Automatik Intex 2000VA

Add to wishlist

Stabilizator Automatik Intex 2000VA Shiko te zmadhuar

EA0213

7 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Stabilizator Automatik Intex 2000VA

Mbrojtje optimale nga luhatjet e energjise.

Kase alumini e sigurte.

Frekuenca 50Hz/60Hz

Voltage Input AC140V-280V

Voltage Output AC220V+/-10%

Mbrojtje nga luhatjet e temperatures.