Web Camera Winstar 329

Add to wishlist

Web Camera Winstar 329 Shiko te zmadhuar

6797

1 290 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Web Camera Winstar 329

Fokus automatik

Rezolucion VGA 

Instalohet menjehere.

Nuk ka mikrofon.

I pershtatshem per sistemet e operimit Windows 98, 2000, XP.

Lidhje USB 2.0