Built Cante Laptopi 12-13 "

23561

Built

Cante Laptopi e markes Built 

Vjen ne dy ngjyra te ndryshme per laptope me madhesi 12-13"

Mbron laptopin tuaj nga cdo renie gervishje apo goditje

Dizejnuar per rehati maksimale, me qepje ne pjesen e perparme

Mund te mbaje edhe tablet, Ipad. Rezistente ndaj njollave

Marka Built
Madhesia e Ekranit 12-13"
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Cante Laptopi e markes Built 

Vjen ne dy ngjyra te ndryshme per laptope me madhesi 12-13"

Mbron laptopin tuaj nga cdo renie gervishje apo goditje

Dizejnuar per rehati maksimale, me qepje ne pjesen e perparme

Mund te mbaje edhe tablet, Ipad. Rezistente ndaj njollave

Fleta e të dhënave

Marka Built
Madhesia e Ekranit 12-13"

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë