Built Cante Laptopi 14-15 "

23567

Built

1

Cante Laptopi e markes Built 

Per laptop me madhesi 14-15"

Mbron laptopin tuaj nga cdo renie gervishje apo goditje

Dizenjuar per rehati maksimale, canta ka nje pjese te brendshme per laptop dhe xhepa te shumte

Mund te mbaje edhe tablet, Ipad. Me tre xhepa te jashtem per aksesoret e laptopit

Rezistente ndaj njollave, vjen ne dy ngjyra te ndryshme

Marka Built
Madhesia e Ekranit 14", 15"
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Cante Laptopi e markes Built 

Per laptop me madhesi 14-15"

Mbron laptopin tuaj nga cdo renie gervishje apo goditje

Dizenjuar per rehati maksimale, canta ka nje pjese te brendshme per laptop dhe xhepa te shumte

Mund te mbaje edhe tablet, Ipad. Me tre xhepa te jashtem per aksesoret e laptopit

Rezistente ndaj njollave, vjen ne dy ngjyra te ndryshme

Fleta e të dhënave

Marka Built
Madhesia e Ekranit 14", 15"

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë