Built Cante Laptopi 16 " City Grid

23573

Built

Cante Laptopi e markes Built modeli City Grid

Per laptop me madhesi deri ne 16"

Mbron laptopin tuaj nga cdo renie gervishje apo goditje

Dizejnuar per rehati maksimale per loptope ose tablete

Rezistente ndaj njollave, ngjyre e bardhe me te zeze

Marka Built
Madhesia e Ekranit 16''
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Cante Laptopi e markes Built modeli City Grid

Per laptop me madhesi deri ne 16"

Mbron laptopin tuaj nga cdo renie gervishje apo goditje

Dizejnuar per rehati maksimale per loptope ose tablete

Rezistente ndaj njollave, ngjyre e bardhe me te zeze

Fleta e të dhënave

Marka Built
Madhesia e Ekranit 16''

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë