Built Cante Laptopi 16 " me Dizenjo me Topa

23574

Built

Cante Laptopi e markes Built 

Per laptop me madhesi 16"

Mbron laptopin tuaj nga cdo renie gervishje apo goditje

Dizenjuar per rehati maksimale, me forme unike qe pershtatet me laptopin tuaj

Mund te mbaje edhe tablet, Ipad.

Rezistente ndaj njollave. Dizenjo me topa shumengjyresh. Lahet ne makinen larese

Marka Built
Madhesia e Ekranit 16''
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Cante Laptopi e markes Built 

Per laptop me madhesi 16"

Mbron laptopin tuaj nga cdo renie gervishje apo goditje

Dizenjuar per rehati maksimale, me forme unike qe pershtatet me laptopin tuaj

Mund te mbaje edhe tablet, Ipad.

Rezistente ndaj njollave. Dizenjo me topa shumengjyresh. Lahet ne makinen larese

Fleta e të dhënave

Marka Built
Madhesia e Ekranit 16''

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: