Built Cante Laptopi 17" me Xhepa

23566

Built

Cante Laptopi e markes Built

Per laptop me madhesi deri ne 17"

Mbron laptopin tuaj nga cdo renie gervishje apo goditje

Dizejnuar per rehati maksimale per laptope dhe tablete, me xhepa me madhesi te ndryshme ne pjesen e jashtme

Rezistente ndaj njollave

Mund te zgjidhni ndermjet ngjyres blu dhe te zeze

Marka Built
Madhesia e Ekranit 17"
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Cante Laptopi e markes Built

Per laptop me madhesi deri ne 17"

Mbron laptopin tuaj nga cdo renie gervishje apo goditje

Dizejnuar per rehati maksimale per laptope dhe tablete, me xhepa me madhesi te ndryshme ne pjesen e jashtme

Rezistente ndaj njollave

Mund te zgjidhni ndermjet ngjyres blu dhe te zeze

Fleta e të dhënave

Marka Built
Madhesia e Ekranit 17"

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë