Antene 7dbi Sweex Ombi NA031

  • 1 vit garanci

367

1 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Antene 7dbi NA031 Sweex Ombi

Antene wireless per rritjen e rezes me 200%

Omni directional, tipi i antenes

Indipendence 50 Ohm

Gain 7 dBi

Polarizimi Linear, Vertikal

Lartesia 29 cm

Produkt origjinal 

  • Specifikimet
  • Marka: SWEEX
  • Garancia: 1 vit
  • Antena: 1 x 7dBi