Antene Wireless 7dBi Encore 2.4GHz

Shëno vlerësimin tënd

Antene Wireless 7dBi Encore 2.4GHz

Antene Wireless 7dBi Encore 2.4GHz

  • Garanci ne cilesi

EA0242

1 590 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Antene wireless per rritjen e rezes me 200%

Kjo antene zevendeson antene egzistuese te Modemit tuaj ne menyre qe te rrisni rrezen e mbulmit te internetit wireless.
Ideale per ambiente te medhaja ku routeri juaj nuk arrin te shperndaje internetin Wireless ne cdo cep te mundshem.
Gjatesia: 26.5 cm

  • Specifikimet
  • Marka: Encore
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Antena: 1 x 7dBi