Antene Wireless Intellinet 5dBi

Shëno vlerësimin tënd

Antene Wireless Intellinet 5dBi

Antene Wireless Intellinet 5dBi

  • 1 vit garanci
  • Garanci ne cilesi

FS0471

1 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Antene Wireless Intellinet 5dBi

Antene Wireless 5dBi , 2.4 GHz

Ideale per rritjen e rangut dhe shpejtesise se rrjetit wireless

Tipi i lidhesit: Femer RP-SMA

Gjeresia e rrezes 360 o Horizontal dhe 29 o Vertikal

Polarizim Linear dhe vertikal

10W

  • Specifikimet
  • Marka: Intellinet
  • Garancia: 1 vit
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Antena: 1 x 5dBi