Boks 2.1 me Subwoofer Intex 10W IT-303 Bluetooth

Shëno vlerësimin tënd

Boks 2.1 me Subwoofer Intex 10W IT-303 Bluetooth

Boks 2.1 me Subwoofer Intex 10W IT-303 Bluetooth

  • 1 vit garanci
  • Garanci ne cilesi

Add to wishlist

Boks 2.1 me Subwoofer Intex IT-303 BT Shiko te zmadhuar

EA0253

4 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Boks 2.1 me Subwoofer Intex 10W IT-303 BT
2 bokse me madhesi 2.5" (6.5cm) dhe fuqi 2.5W
1 Subwoofer me madhesi 4" (10.2cm) dhe fuqi 5W
Fuksionet:
- lidhje me fishe AUX
- vend per USB dhe karte memorje
- Radio
Gjatesia e kabullit: 1.2m
Permasat:
Subwoofer: 15.5 x 18 x 13 cm
Nje boks: 9 x 8 x 9 cm
Pesha: 1.4kg

  • Specifikimet
  • Marka: Intex
  • Garancia: 1 vit
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Kanalet: 2.1
  • Fuqia ne Watt: 10W