Boks Bluetooth me Subwoofer 10W

  CM0125

  4 990 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Boks Portable me Subwoofer me funksion Bluetooth, Radio, Karaoke
  Lidhje me Kompiuter apo Smartophone

  Vend per USB, Karte Memorie
  Fuqaia totale 10W
  Hot and popular mobile speaker, Subwoofer Speaker for sale
  Modeli: RX-S47
  Output: 3Ω 2 x 5W
  Frekuenca: 100HZ---20KHZ
  Bokset: 2 bokse nga 4 inch
  SNR: ≥85db
  Bateria:3.7V 1500mA
  Funksioni: BLUETOOTH,USB, SD Card ,FM Radio,ECHO, KARAOKE, Lidhje PC, Laptop, lidhje me telefon
  Permasat: 17 x 30 X 13.5 cm

  • Specifikimet
  • Marka: Tjeter