Boks Bluetooth me Subwoofer 11W

Shëno vlerësimin tënd

Boks Bluetooth me Subwoofer 11W

Boks Bluetooth me Subwoofer 11W

  • Garanci ne cilesi

CM0126

5 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Boks Portable me Subwoofer me funksion Bluetooth, Radio, Karaoke
Lidhje me Kompiuter apo Smartophone

Vend per USB, Karte Memorie
Fuqaia totale 11W
Hot and popular mobile speaker, Subwoofer Speaker for sale
Modeli: RX-S47
Output: 3Ω 3W*2+5W*1
Frekuenca: 100HZ---20KHZ
Bokset: 3 bokse nga 4 inch
SNR: ≥85db
Bateria:3.7V 2000mA
Funksioni: BLUETOOTH,USB, SD Card ,FM Radio,ECHO, KARAOKE, Lidhje PC, Laptop, lidhje me telefon
Permasat: 17 x 46 X 13.5 cm

  • Specifikimet
  • Marka: Tjeter
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Karakteristikat e Boksit: Me porte USB/SD & Radio
  • Kanalet: 2.1
  • Fuqia ne Watt: 11W