Boks me Subwoofer Intex IT-1600U

  • 1 vit garanci

EA0245

3 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Boks me Subwoofer Intex IT-1600U

Bokse 2.1 me Subwoofer

Shume te fuqishme dhe me volum shume te larte pavarsisht permasave te vogla.

Fuqia totale 25W (Subwoofer 15W + 2 bokse nga 5W)

Lidhje me fishe Jack 3.5mm

Vend per USB dhe fishe AUX ne menyre qe mund te degjoni muzike direkt nga USB-ja apo telefoni juaj

Ka te perfshire pult per te ngritur ose ulur volumin, Play dhe Pause apo dhe komanda te tjera

  • Specifikimet
  • Marka: Intex
  • Garancia: 1 vit