Bokse 2750 USB Speaker System Manhattan

Shëno vlerësimin tënd

Bokse 2750 USB Speaker System Manhattan

Bokse 2750 USB Speaker System Manhattan

  • 1 vit garanci
  • Garanci ne cilesi
  • Servis i Garantuar
  • Nderrim Direkt

FS0200

2 690 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Bokse 2750 USB Speaker System Manhattan 

Nje perzierje e shkelqyer e performances dhe e stilit jane mbeshtjelle ne kete USB Speaker System nga Manhattan.

Kompakti i saj dhe dizajni USB japin tingull te paster , te plote nga notebook,

kopmiuteri, tableti, netbook-u juaj apo nga cdo paisje tjeter te paisur me porte USB.

Kabina e bardhe eshte plotesuar me drita LED blu qe ndricojne bazen kur njesia ndizet.

Ndertimi me kabell USB ju mundeson qe ju te lidhni bokset me shume lehtesi pa patur nevoje per paisje shtese.

Ne kete menyre ju lehtesisht degjoni muzike , shijoni filmat dhe prezantimet.

Permasat 50 x 68 x 75 mm

Produkt origjinal.

  • Specifikimet
  • Garancia: 1 vit
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Servis i Garantuar: Servis i Garantuar
  • Nderrim Direkt: Nderrim Direkt
  • Lidhja me pajisjen: Lidhje me fishe USB