Bokse me Subwoofer Ednet Spectros 530

Shëno vlerësimin tënd

Bokse me Subwoofer Ednet Spectros 530

Bokse me Subwoofer Ednet Spectros 530

 • 1 vit garanci
 • Garanci ne cilesi

Add to wishlist

Bokse me Subwoofer Ednet Spectros 530 Shiko te zmadhuar

FS0476

3 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Bokse Ednet Spectros 530

Bokse Ednet 2.1 speakersystem

Frekuenca :

subwoofer 20Hz-150Hz

Satellite 150Hz-20KHz

Permasat  diagonal Subwoofer 7.62cm dhe Satellite 5.71cm

Fuqia e daljes 11W RSM (6w Subwoofer dhe 2*2.5W Satelitet)

 • Specifikimet
 • Marka: Ednet
 • Garancia: 1 vit
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Fuqia: Fuqia 11 W
 • Lidhja me pajisjen: Lidhje me fishe Jack
 • Karakteristikat e Boksit: Bokse me Subwoofer
 • Kanalet: 2.1
 • Fuqia ne Watt: 11W