Bokse Genius 2.0 2*2W RMS SP-HF160

  • 6 muaj garanci

16809

1 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

2 Bokse me fuqi 2W (4W ne total)
 
Lidhje me fishe USB per korrent

Lidhje me fishe Jack per muzike

Kontroll volumi.

Ngjyra e zeze.

Permasat e nje boksi: 8.3 x 12.8 x 8.4 cm

  • Specifikimet
  • Garancia: 6 muaj