Bokse Genius 2.0 SP-HF1800A

Shëno vlerësimin tënd

Bokse Genius 2.0 SP-HF1800A

Bokse Genius 2.0 SP-HF1800A

  • 1 vit garanci
  • Garanci ne cilesi

IT0235

10 590 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Bokse Genius 2.0 SP-HF1800A

2 Bokse.

Fuqia totale: 50 W

Dizajn modern me kase druri.

Lidhje me fishe jack 3.5mm.

Kontroll volumi.

Frekuenca: 20Hz-20K Hz

Te pershtatshem per Windows dhe Mac.

  • Specifikimet
  • Garancia: 1 vit
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Fuqia: Fuqia 50 W
  • Lidhja me pajisjen: Lidhje me fishe Jack