Bokse Genius 2.0 Wood SP-HF2020 V2

Shëno vlerësimin tënd

Bokse Genius 2.0 Wood SP-HF2020 V2

Bokse Genius 2.0 Wood SP-HF2020 V2

 • 6 muaj garanci
 • Garanci ne cilesi

IT0243

14 390 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Bokse Genius 2.0 Wood SP-HF2020 V2

2 Bokse te medhenj.

Fuqia totale: 60 W

Dizajn retro me kase druri.

Cilesi shume e larte zeri (WideSound, DeepBass, AudioAlign).

Lidhje me fishe jack 3.5mm.

Kontroll volumi dhe kontroll me telekomande.

Frekuenca: 50Hz-20K Hz

Te pershtatshem per Windows dhe mac.

Permasat e 1 boksi: 200 x 110 x 120mm

 • Specifikimet
 • Marka: Genius
 • Garancia: 6 muaj
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Fuqia: Fuqia 60 W
 • Lidhja me pajisjen: Lidhje me fishe Jack
 • Karakteristikat e Boksit: Bokse te Thjeshta
 • Kanalet: 2.0
 • Fuqia ne Watt: 60W