Bokse Genius 8W me Subwoofer 2.1

18990

3 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

2 bokse nga 1W dhe Subwoofer 6W (8W ne total) cilesi e garantuar nga marka Genius
Audio e paster dhe Volum i larte per te degjuar muzike nga kompjuteri, telefoni apo MP3 juaj
Lidhje me fishe Jack per muzike
Kontroll volumi me drite blu

Marka Genius
Garancia 6 muaj
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Permasa Subwoofer: 13 x 17.5 x 14 cm 1 Boks: 9 x 9 x 8 cm
Fuqia ne Watt 6 W + 1 W x 2 RMS
Gjatesia e kordonit 1.5m
Pesha Subwoofer: 900 g Bokset: 256 g x 2

Më shumë informacion

2 bokse nga 1W dhe Subwoofer 6W (8W ne total) cilesi e garantuar nga marka Genius
Audio e paster dhe Volum i larte per te degjuar muzike nga kompjuteri, telefoni apo MP3 juaj
Lidhje me fishe Jack per muzike
Kontroll volumi me drite blu

Fleta e të dhënave

Marka Genius
Garancia 6 muaj
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Permasa Subwoofer: 13 x 17.5 x 14 cm 1 Boks: 9 x 9 x 8 cm
Fuqia ne Watt 6 W + 1 W x 2 RMS
Gjatesia e kordonit 1.5m
Pesha Subwoofer: 900 g Bokset: 256 g x 2

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: