Bokse Genius 2.1 SWG 2000

Shëno vlerësimin tënd

Bokse Genius 2.1 SWG 2000

Bokse Genius 2.1 SWG 2000

  • 1 vit garanci
  • Garanci ne cilesi

IT0313

12 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Bokse Genius 2.1

Ideale per te apasjonuarit ndaj Video Gameve

Fuqia 45W

Subwoofer: 29W

2 bokse nga 8W

Cilesi dhe volum i larte

Seti permban 2 bokse, subwoofer dhe amlifiakatorin

Ngjyra e zeze me drita Led blu

Permasat:

Bokset: 12.5 cm x 15.5 cm x 9.1 cm
Subwoofer: 25.2 cm x 23.3 cm x 23.5 cm
Amplifikatori: 5.5 cm x 17.7 cm x 15.5 cm

  • Specifikimet
  • Marka: Genius
  • Garancia: 1 vit
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Karakteristikat e Boksit: Bokse me Subwoofer
  • Kanalet: 2.1
  • Fuqia ne Watt: 45W