Bokse Genius 2.1 SWG 3000

  • 1 vit garanci

6208

14 190 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Bokse Genius 2.1 SWG 3000

Bokse me subwoofer.

Fuqia totale: 70 W

Dizajn modern me karakter gaming.

Cilesi shume e larte zeri.

Lidhje ballore tek Kontrolleri per mikrofon dhe kufje.

Kontroller volumi.

Amblifikator.

2 Bokse.

Frekuenca: 35Hz-20K Hz

Ideale per PC.

Permasat e nje boksi 99 x 143 x 115mm

Subwoofer 230 x 215 x 314mm

Kontroller 60 x 170 x 154 mm

  • Specifikimet
  • Marka: Genius
  • Garancia: 1 vit
  • Fuqia ne Watt: Fuqia 70 W
  • Lidhja me pajisjen: Lidhje me fishe Jack