Bokse Genius 2.1 Wood 1700

6209

6 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Bokse Genius 2.1 Wood 1700

Bokse me subwoofer.

Fuqia totale: 48 W

Dizajn retro me kase druri.

Cilesi shume e larte zeri.

Lidhje me fishe jack 3.5mm.

Kontroll volumi.

Frekuenca: 50Hz-20K Hz

I pershtatshem per laptop, kompjuter.

Permasat e nje boksi 90 x 157 x 105mm

Subwoofer 168 x 260 x 245mm