Bokse Genius 5.1 26W RMS

  • 6 muaj garanci

7396

6 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Bokse Genius 5.1 26W RMS

Bokse me subwoofer.

Fuqia totale: 26 W

Dizajn modern me kase druri.

Lidhje me fishe jack 3.5mm.

Kontroll volumi.

Frekuenca: 170Hz-20K Hz

I pershtatshem per Windows dhe Mac.

Subwoofer: 14.5W

Bokset: 2.3 W x 5

  • Specifikimet
  • Marka: Genius
  • Garancia: 6 muaj