Bokse me subwoofer iNTEX IT‐1875 SUF R

Shëno vlerësimin tënd

Bokse me subwoofer iNTEX IT‐1875 SUF R

Bokse me subwoofer iNTEX IT‐1875 SUF R

Add to wishlist

Bokse me subwoofer iNTEX IT‐1875 SUF R Shiko te zmadhuar

EA0098

5 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Bokse me subwoofer iNTEX IT‐1875 SUF R

Bokse 2.1 channel me subwoofer me mbeshtetje Slot SD/USB.

Amplifier deri ne 1825W.

E pershtshme per kompiter,lojra,Sistemet audio, MP3-MP-4, DVD/CD Players.

Frekuenca 160Hz-20kHz.

Bass +/-15db.

Fuqia e daljes 10 W + 5 W * 2.

Pesha 3.1Kg.

Produkt origjinal.