Bokse Omega 2.0 Dancing Water Black

Shëno vlerësimin tënd

Bokse Omega 2.0 Dancing Water Black

Bokse Omega 2.0 Dancing Water Black

 • 1 vit garanci
 • Garanci ne cilesi

ALB0663

3 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Bokse Omega 2.0 Dancing Water Black

2 Bokse.

Fuqia totale: 6 W

Dizajn i vecante me sensor te ndricuar qe reagojne ndaj tingujve.

Cilesi shume e larte zeri.

Lidhje me fishe USB.

Te pershtatshem per laptop, kompjuter.

 • Specifikimet
 • Marka: Omega
 • Garancia: 1 vit
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Fuqia: Fuqia 6 W
 • Lidhja me pajisjen: Lidhje me fishe USB
 • Karakteristikat e Boksit: Bokse te Thjeshta
 • Kanalet: 2.0
 • Fuqia ne Watt: 6W