Bokse Omega 2.0 Dancing Water White

  • 1 vit garanci

7531

3 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Bokse Omega 2.0 Dancing Water White

2 Bokse.

Fuqia totale: 6 W

Dizajn i vecante me sensor te ndricuar qe reagojne ndaj tingujve.

Cilesi shume e larte zeri.

Lidhje me fishe USB.

Te pershtatshem per laptop, kompjuter.

  • Specifikimet
  • Marka: Omega
  • Garancia: 1 vit
  • Fuqia ne Watt: Fuqia 6 W
  • Lidhja me pajisjen: Lidhje me fishe USB