Bokse OMEGA 2.0 OG-14W Metal

  • 6 muaj garanci

ALB0829

2 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi


Bokse portabel per Kompjuter apo Laptop
Marrin energji nepermjet fishes USB dhe lidhen me fishe Jack per muzike
Kase Metalike
Kontroll Volumi
Membrane e dyfishte per bas
2 bokse nga 3W

  • Specifikimet
  • Marka: Omega
  • Garancia: 6 muaj