Bokse Omega 2.0 Probe White Blue

Shëno vlerësimin tënd

Bokse Omega 2.0 Probe White Blue

Bokse Omega 2.0 Probe White Blue

  • 6 muaj garanci
  • Garanci ne cilesi

ALB0828

1 590 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Bokse Omega 2.0 Probe White Blue

2 Bokse.

Fuqia: 2x5W

Dizajn unik ne forme sfere.

Cilesi shume e larte zeri.

Lidhje me fishe USB.

Te pershtatshem per laptop, kompjuter.

  • Specifikimet
  • Marka: Omega
  • Garancia: 6 muaj
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Karakteristikat e Boksit: Bokse te Thjeshta
  • Kanalet: 2.0
  • Fuqia ne Watt: 10W