Bokse USB Seria 2700 Manhattan

  • 1 vit garanci

754

2 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Bokse  USB Seria 2700 Manhattan

Eksperience e plote dhe fantastike me keto boxe pa kabull.

Bokse per te maksimizuar kenaqesine gjate lojrave, kur degjoni mizike ose shikoni ndonje filem.

I dizenjuar per te kompletuar kompiuterat modern.

I ndertuar ne menyre te tille qe minimizuar zhurmat dhe dridhjet e panevojshme.

Kabine solide qe ndihmon per te krijuar nje balancim , pergjigje e plote e spektrit te frekuencave.

I fuqishem dhe me dy kalime zeri.

I pershtatshem per shtepi dhe zyra.

Tingull i fuqishem dhe i pasur, ideal per lojra, filma dhe muzike.

Jetegjatesi e garantuar.

Dy bokse me permasa 9 x 9 x 8.25 cm.

Fuqia 5 W*2

Kabulli 1m.

Produkt origjinal

  • Specifikimet
  • Garancia: 1 vit
  • Fuqia ne Watt: Fuqia 10W