BOXE 2.1 Multimedia 2x1.5+1x4W Manhattan

  • 1 vit garanci

315

3 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

BOXE 2.1 Multimedia 2x1.5+1x4W Manhattan

Perjeto ze te plote dhe te thelle me nje dizajn elegant

Mer maksimumin e zerit, per lojra, filma, muzike dhe gjithcka tjeter qe do luhet ne kompiuterin tend

Gjithashtu ka dhe subwoofer per nje bass me te forte se bokset normale me permasa 17 * 17 * 19.5 cm

Dy bokse me permasa 18 * 6.5 * 7.5 cm

E gjithe lidhja eshte nepermjet fishit te USB

Kontrollues zeri dhe basi

Fuqia 5 W

Frekuence e zerit 80Hz - 20 Hz

Produkt origjinal

  • Specifikimet
  • Marka: Manhattan
  • Garancia: 1 vit
  • Lidhja me pajisjen: Lidhje me fishe Jack