BOXE Manhattan MH USB 2x3W

  FS0155

  1 590 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  BOXE  Manhattan MH USB 2x3W 

  Dizajn kompakt qe jep tingull stereo te larte per paisje USB.

  Maksimizon eksperiencat audio.

  Audio e plote dhe kompakte.

  Kabine solide qe ndihmon per te krijuar nje balancim , pergjigje e plote e spektrit te frekuencave.

  Lidhet shume shpejte me kompiuterin tuaj , pa pasur nevoje per paisje speciale, bateri apo energji te jashtme.

  Permireson prezantimet , muziken, lojrat, filmat apo permbajtje te tjera multimendiale.e

  Game e gjere tingulli stereo dhe madhesi kompakte per te optimizuar degjimin.

  Jetegjatesi e garantuar.

  Gjatesia e kabullit 1.5m.

  Dy bokse me permasa 6.5 x 6.5 x 7 cm.

  Fuqia 5 W

  Produkt origjinal.

   

   

   

  Na gjeni edhe ne:   

  • Specifikimet
  • Fuqia ne Watt: Fuqia 5W
  • Lidhja me pajisjen: Lidhje me fishe USB