Canon Pixma G1400 Inkjet

22133

22 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Printer Canon Pixma Inkjet refillable Ink Tank, modeli G1400.

Formati i printimit eshte A4.

Printer i pershtateshem vecanerisht per printimet me ngjyra.

Me rendiment te larte printimi per dokumente dhe fotografi.

Printon deri ne 7000 faqe me ngjyra dhe 6000 faqe bardhe e zi.

I pershtateshem per tu mbajtur ne ambjentet e shtepise dhe te zyres.

Mund te printoni fotografi me permasat 4 x 6” ne vetem 60 sekonda.

Kutite e bojes jane te vendosura perpara. Kjo e ben rimbushjen dhe kontrollin e niveleve te bojes me te lehte.

Rezolucioni 4800 x 1200 DPI.

Me petmasa 44,5 x 33 x 13,5 cm.

46.5 dB

Me porte per USB.

Bojerat e ketij printeri kushtojne: 1 490 Leke (secila ngjyre)

Marka Canon
Garancia 1 vit
Ngjyrat e Printerit Me ngjyra
Lidhja e Printerit USB
Rekomandim Home Po

Më shumë informacion

Printer Canon Pixma Inkjet refillable Ink Tank, modeli G1400.

Formati i printimit eshte A4.

Printer i pershtateshem vecanerisht per printimet me ngjyra.

Me rendiment te larte printimi per dokumente dhe fotografi.

Printon deri ne 7000 faqe me ngjyra dhe 6000 faqe bardhe e zi.

I pershtateshem per tu mbajtur ne ambjentet e shtepise dhe te zyres.

Mund te printoni fotografi me permasat 4 x 6” ne vetem 60 sekonda.

Kutite e bojes jane te vendosura perpara. Kjo e ben rimbushjen dhe kontrollin e niveleve te bojes me te lehte.

Rezolucioni 4800 x 1200 DPI.

Me petmasa 44,5 x 33 x 13,5 cm.

46.5 dB

Me porte per USB.

Bojerat e ketij printeri kushtojne: 1 490 Leke (secila ngjyre)

Fleta e të dhënave

Marka Canon
Garancia 1 vit
Ngjyrat e Printerit Me ngjyra
Lidhja e Printerit USB
Rekomandim Home Po

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: