Canon PIXMA MG6850 All-In-One me Ngjyra

 • 1 vit garanci
 • Servis i Garantuar

17756

13 590 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Canon PIXMA MG6850 All-In-One me Ngjyra

Printer + Fotokopje + Skaner, te 3-ja ne 1!
Printer me 5 bojra te ndara dhe me performance te larte.
Lidhja Wireless dhe Ekrani me prekje e bejne me te lehte printimin e dokumentave apo fotografive direkt nga Telefoni/Tableti dhe gjithashtu lidhje me memorjen Cloud.
- Printim, skanim dhe fotokopjim direkt nga ekrani touchscreen.
- Printim i fotografive direkt nga karta e memorjes se aparatit tuaj Fotgrafik
- Lidhet lehtesisht me Smartphone apo Tablet
- Printoni me shume faqe nepermjet Bojrave me kapacitet XL
Seti i bojrave kushton:            
- Ngjyra e zeze XL 1916 Lekë
- Ngjyra e verdhë XL 1708 Lekë
- Ngjyra gri XL 1708 Lekë
- Ngjyra e kaltër XL 1708 Lekë
- Ngjyra e purpurtë XL 1708 Lekë
(bojrat nuk perfshihen ne cmimin e Printerit)     

 • Specifikimet
 • Marka: Canon
 • Garancia: 1 vit
 • Servis i Garantuar: Servis i Garantuar
 • Funksioni i Printerit: 3 ne 1
 • Ngjyrat e Printerit: Me ngjyra
 • Lidhja e Printerit: USB, Wireless
 • Printime Per Minute: Nga 11 deri 20 PPM
 • Lloji i Printimit: Me boje