Cante Baiheda e Zeze

11172

3 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Cante per laptop-notebook 15.6"

Material  i bute dhe shume cilesor lekure ekologjike.

Ndarje e brendshme e cila mbyllet me zinxhire.

Xhep i jashtem per dokumenta dhe aksesore.

Mbajtesja e cantes e fortifikuar per te perballuar peshen.

Rrip krahu qe mund te hiqet ose vendoset sipas deshire.

Masa: 39 x 29

Ngjyre: e zeze