Cante laptopi Intex Nature 1042

  6942

  3 490 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Cante laptopi Intex Nature 1042

  Cante shpine per laptop dhe notebook.

  Permasa deri ne 15.6"

  Xhepa me hapsire ideuar per te mbajtur te gjithe aksesoret e duhur.

  Material rezisten najlon.

  Ngjyra e zeze.

  Permasat: Lartesi 44 x Gjatesi 30  x Gjeresi 15 cm

  • Specifikimet
  • Permasa: Per laptop-notebook 15.6"