Cante Laptopi Modecom Charlton 15.6"

Shëno vlerësimin tënd

Cante Laptopi Modecom Charlton 15.6"

Cante Laptopi Modecom Charlton 15.6"

  • Garanci ne cilesi

IT0372

2 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Cante Laptopi Modecom per laptop deri ne 15.6"
Cante moderne dhe shume funksionale me dizajn klasik dhe e punuar shume mire ne cdo detaj.
Stil i pershtatshem per Femra
Mbron laptopin nga goditjet dhe gervishtjet

Permasat: 42.5 x 32.5 x 2.5 cm

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi