Cante Laptopi per femra Case Logic NOXF-114

15018

4 690 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Cante laptopi per femra NOXF-114 Case Logic 15"

Kjo cante pershtatet per laptope deri ne 15 "

Ka ne pjesen ballore vend per MP3 dhe ka xhepa te tjere per aksesore te tjere

Eshte shume e pershtatshme per te mbajtur tabletin tuaj,rripi eshte i ndryshueshem sipas preferencave

Permasa Per laptop-notebook 15"

Më shumë informacion

Cante laptopi per femra NOXF-114 Case Logic 15"

Kjo cante pershtatet per laptope deri ne 15 "

Ka ne pjesen ballore vend per MP3 dhe ka xhepa te tjere per aksesore te tjere

Eshte shume e pershtatshme per te mbajtur tabletin tuaj,rripi eshte i ndryshueshem sipas preferencave

Fleta e të dhënave

Permasa Per laptop-notebook 15"

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: