Cante Laptopi Platinet Felt Collection Red

  Cmim i reduktuar!

  Add to wishlist

  Cante Laptopi Platinet Felt Collection Red Shiko te zmadhuar

  ALB0751

  1 990 Lekë

  2 990 Lekë

  -1 000 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Cante per laptop-notebook 15.6"

  Stil cante krahu.

  Nje ndarje e brendshme e cila mbyllet me zinxhire.

  Xhepa te brendshem per aksesore.

  Permasat e cantes: 44.5 x 25 x 4 cm

  Ngjyra gri me te kuqe.

  • Specifikimet
  • Permasa: Per laptop-notebook 15.6"